tab001

Зручне розташування поруч з центром міста

У центрі столиці, в оточенні відомих пам’яток і подільських схилів Покровський Посад велично підноситься на Кудрявському пагорбі. З висоти житлових веж відкриваються панорамні види на подільські схили, а біля підніжжя кипить активне ділове і культурне життя історичного центру Києва. Головні бізнес-центри, торговельні комплекси, ресторани і навчальні заклади розташовані в пішохідній доступності. Тут ви вибираєте – бути в центрі міських подій або усамітнитися в тихому парковому сквері, прогулятися Андріївським узвозом, весело провести час з друзями або відвідати ділової конгрес.

tab002

Особливе ставлення до вашої безпеки

Незалежно від зовнішньої ситуації мешканці Покровського Посада завжди в безпеці. Доступ на територію комплексу ретельно охороняється трьома контрольно-пропускними пунктами. Тільки у мешканці Покровського Посада буде можливість спостерігати за своїми дітьми на майданчику через систему відеоспостереження. Закритий від проїзду автомобілів внутрішній двір розташований на височині над семиповерховою фасадною частиною комплексу.

tab003

З турботою про наших жителів

До послуг мешканців і гостей комплексу цілодобово консьєрж-сервіс в кожному під’їзді. Привітний і професійний консьєрж-адміністратор в будь-який час доби подбає про безпеку і виконає ваші доручення – замовить таксі, організує послуги і комунікації з житлово-комунальною службою, прийме доставку, зустріне ваших гостей. Особливий сервіс передбачений для маленьких домашніх питомців – спеціальна ванна для миття в кожному під’їзді і окремий майданчик для вигулу подарує вашим улюбленцям відчуття турботи і затишку.

tab004

Незалежність і інноваційність

Комплекс побудований із застосуванням сучасних інженерних рішень і високоякісних оздоблювальних матеріалів українських, німецьких, швейцарських і італійських виробників. Автономні газові котельні Viessmann, безшумні швидкісні ліфти Schindler, інноваційна система очищення води, енергозберігаючі вікна та двері, радіатори Vogel&Noot і інші технології забезпечують постійний комфорт життя незалежно від роботи міських комунальних служб.

tab005

Ми поділяємо ваші цінності

На території комплексу ведеться будівництво фітнес-центру з двома басейнами і spa. Щодня мешканці зможуть піклуватися про свою фізичну форму і здоров’я. Додаткові сервіси з косметології та догляду за собою надаються у салоні краси і косметологічній клініці, які працюють на території комплексу.

tab006

Все для вашої зручності

Здійснити повсякденні покупки в супермаркеті, зустрітися із друзями в ресторані, замовити послуги і навіть вести бізнес можна не виходячи з дому, в Торгово-офісному центрі фасадної частини комплексу. Високі стандарти обслуговування преміям-рівня і асортимент самих необхідних товарів на території будинку допоможе зберегти ваш час для приємного дозвілля.

Фотогалерея

Інфраструктура

Для дітей
Харчування
Зони відпочинку
Банки
Культурa
Турбота про себе
Медицина
Покупки
Авто
Інше