НЕСТ – перший в Україні забудовник реалізує концепцію житлового комплексу

Побудовані житлові комплекси

complex1
«Времена Года»

АДРЕСА: м. Київ, вул. Кудряшова, 16-20
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 130 176,6 м2
КІЛЬКІСТЬ КВАРТИР: 888


«Ізумрудний»

АДРЕСА: м. Київ, вул. Механізаторів, 2
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 95 339,7 м2
КІЛЬКІСТЬ КВАРТИР: 603

Built business centers


«Айсберг»

АДРЕС: Kyiv, м. Київ вул. Жилянська, 73-79
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 39 100 м2
КЛАС: А


«Ренесанс»

АДРЕС: м. Київ, вул. Воровського, 24
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 17 100 м2
КЛАС: В+


«М7»

АДРЕС: м. Київ, вул. Михайлівська, 7
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 2 013 м2
КЛАС: А

0 сімей
вибрали житлові комплекси компанії НЕСТ для себе і своїх близьких. Відмінні квартири для життя, найвигідніші інвестиції в часи нестабільності і фамільне спадщина на майбутнє втілюють в собі ЖК «Ізумрудний», «Покровський Посад», «Пори року».
0 м2
житлових площ побудовано НЕСТ в сучасних житлових комплексах. «Пори Року», «Ізумрудний» і «Покровський Посад» - кожен був найкращим комплексом Києва під час свого спорудження. Їх відрізняє зручне місцерозташування, сучасна концепція, висока якість будівництва, індивідуальний підхід до комфорту і сервісу для мешканців.
0 років
стабільної репутації на ринку нерухомості Києва. Надійний девелопер житлової та комерційної нерухомості, завжди виконує свої зобов′язання перед інвесторами. Соціально відповідальна компанія, що створює сучасні квартири і офіси, відновлюючи старовинну архітектуру столиці.
0 м2
висококласних офісних центрів в Києві побудовано і управляється компанією НЕСТ. Зручне місце розташування поруч з центром міста і європейський рівень комфорту привносять радість і успіх в роботу кожного орендаря.
0 орендарів
довіряють НЕСТ. Це міжнародні та великі українські компанії, які для своїх головних офісів вибрали бізнес центри компанії НЕСТ. Плідна співпраця і успіх в бізнесі засновані на взаємній довірі і виконанні зобов′язань в будь-яких обставинах.
0 доларів
найбільша угода на ринку нерухомості в 2008 році. НЕСТ передала права власності на свій реалізований проект, бізнес-центр «Айсберг», інвестиційно-промисловій групі компаній «Євразія-Україна». Сьогодні «Айсберг» входить в десятку кращих офісних центрів столиці.